50SVT18M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
50SVT18M
JLCPCB Part #
C1518249
Package
SMD,D8xL7mm
Description
-55℃~+125℃ 135mA@120Hz 18uF 2000hrs@105℃ 35mΩ 50V 7mm 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS