ERJ-PA3F3833V
MFR.Part #
ERJ-PA3F3833V
JLCPCB Part #
C4282550
Description
-55℃~+155℃ 333mW 383kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS