4TPE330M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
4TPE330M
JLCPCB Part #
C385884
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 25mΩ@100kHz 330uF 4V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS