ERA-8AED6490V
MFR.Part #
ERA-8AED6490V
JLCPCB Part #
C20017629
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS