4TCE150MI
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
4TCE150MI
JLCPCB Part #
C2158606
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 150uF 18mΩ@100kHz 2.8A@100kHz 4V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS