4SVPS68M
MFR.Part #
4SVPS68M
JLCPCB Part #
C2161855
Package
SMD,D5xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 30mΩ 4V 5000hrs@105℃ 5mm 68uF 6mm 98.5mA@120Hz Polymer ±20% SMD,D5xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS