4SEPC560MX+TSS
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
4SEPC560MX+TSS
JLCPCB Part #
C3275617
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 3.5mm 305mA@120Hz 4V 5000hrs@105℃ 560uF 7mΩ 8mm 9mm Polymer ±20% Plugin,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS