ERJ-U1DF1820U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1DF1820U
JLCPCB Part #
C1014761
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS