2R5TPE470MC
MFR.Part #
2R5TPE470MC
JLCPCB Part #
C347541
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 12mΩ@100kHz 2.5V 470uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS