ERJ-1TNF1620U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1620U
JLCPCB Part #
C4023577
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS