2R5TAE470M
MFR.Part #
2R5TAE470M
JLCPCB Part #
C2158332
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 2.4A@100kHz 2.5V 25mΩ@100kHz 470uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS