2R5TAE330M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
2R5TAE330M
JLCPCB Part #
C2158600
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 2.4A@100kHz 2.5V 25mΩ@100kHz 330uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS