ERA-2VRW2872X
MFR.Part #
ERA-2VRW2872X
JLCPCB Part #
C20014282
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS