25SEPF180M+C3
MFR.Part #
25SEPF180M+C3
JLCPCB Part #
C178363
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 180uF 25V 3.8mm 4.65A@100kHz 5000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS