ERJ-P6WJ222V
MFR.Part #
ERJ-P6WJ222V
JLCPCB Part #
C4071362
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS