25SEP56M
MFR.Part #
25SEP56M
JLCPCB Part #
C1578721
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 13mm 190mA@120Hz 25V 28mΩ 3000hrs@105℃ 56uF 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS