ERA-8ARW4532V
MFR.Part #
ERA-8ARW4532V
JLCPCB Part #
C4116365
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS