10TPF150ML
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
10TPF150ML
JLCPCB Part #
C347559
Package
2917
Description
-55℃~+105℃ 10V 150uF 15mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS