10SEP270M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
10SEP270M
JLCPCB Part #
C3275539
Package
Plugin,D10xL8mm
Description
-55℃~+125℃ 10V 10mm 185mA@120Hz 25mΩ 270uF 3000hrs@105℃ 5mm 8mm Polymer ±20% 插件,D10xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS