ERA6AEB751V
MFR.Part #
ERA6AEB751V
JLCPCB Part #
C473283
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 750Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS