100SXE6R8M
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
100SXE6R8M
JLCPCB Part #
C3274723
Package
Plugin,D8xL7mm
Description
-55℃~+125℃ 1000hrs@125℃ 100V 3.5mm 55mA@120Hz 6.8uF 60mΩ 7mm 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS