OSTYP102150
MFR.Part #
OSTYP102150
JLCPCB Part #
C6139428
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
1 10 10A 150V 3.81mm Green Through Hole Plugin,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS