OSTYO102150
MFR.Part #
OSTYO102150
JLCPCB Part #
C6350992
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
1 10 10A 10P 150V 3.81mm Green Through Hole 插件,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS