OSTOQ16A050
MFR.Part #
OSTOQ16A050
JLCPCB Part #
C3585233
Package
P=7.5mm
Description
-30℃~+105℃ 1 16 16A 16P 1x16P 300V 7.5mm Board Side/Socket - Open Green Through Hole P=7.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS