OSTEM230152
Extended
Manufacturer
On-Shore Tech
MFR.Part #
OSTEM230152
Description
-30℃~+105℃ 1 12~22 1x23P 20A 23 23P 300V 7.62mm Green Male Plug Screw - Pluggable System Terminal Block ROHS