MY3 AC200/220
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
MY3 AC200/220
Description
-55℃~+70℃ 125V@DC、250V@AC 20ms 20ms 220V 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 5A Silver - Power Relays ROHS