MY3 AC100/110
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
MY3 AC100/110
Description
-55℃~+70℃ 110V 125V@DC、250V@AC 20ms 20ms 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 5A Silver - Power Relays ROHS