LY3 AC100/110
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
LY3 AC100/110
Description
-25℃~+55℃ 10A 110V 125V@DC、250V@AC 25ms 25ms 3 Form C: 3C (3P2T-CO) Silver Alloy - Power Relays ROHS