MJN3C-N-DC12
MFR.Part #
MJN3C-N-DC12
JLCPCB Part #
C7302376
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 10A 10ms 12V 20ms 28V@DC、600V@AC 3 Form C: 3C (3P2T-CO) Silver Alloy SOCKETABLE Power Relays ROHS