MJN2C-AC24
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
MJN2C-AC24
JLCPCB Part #
C7302363
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+60℃ 10A 10ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 24V 28V@DC、600V@AC Silver Alloy SOCKETABLE Power Relays ROHS