MGN2C-AC120
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
MGN2C-AC120
Description
-45℃~+80℃ 120V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 28V@DC、600V@AC 30A 30ms 30ms - Power Relays ROHS