MGN1X-AC120
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
MGN1X-AC120
Description
-45℃~+80℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 120V 28V@DC、600V@AC 30A 30ms 30ms - Power Relays ROHS