G8NW-2H-DC12
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G8NW-2H-DC12
JLCPCB Part #
C1524327
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10ms 10ms 12V 16V@DC 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 30A AgSnO2 插件 Automotive Relays ROHS