G6S-2-10DC24
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G6S-2-10DC24
JLCPCB Part #
C1560951
Package
DIP,7.3x14.8mm
Description
-40℃~+85℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 220V@DC、250V@AC 24V 2A 4ms 4ms Silver + Gold Plated DIP,7.3x14.8mm Signal Relays