G5LE-1-SDC24
MFR.Part #
G5LE-1-SDC24
JLCPCB Part #
C7280830
Description
-25℃~+85℃ 10A 10ms 125V@DC、250V@AC 24V 5ms AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件 Power Relays ROHS