G5LE-1A-DC18
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G5LE-1A-DC18
JLCPCB Part #
C6625711
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10A 10ms 125V@DC、250V@AC 18V 5ms AgSnO2 Plugin Power Relays ROHS