G3VM-601DY1
MFR.Part #
G3VM-601DY1
JLCPCB Part #
C1558802
Package
SMD-4P
Description
1.27V 200us 45Ω 500us 5kV 600V 90mA One set normally open: 2A (SPST - normally open) SMD-4P Solid State Relays (MOS Output) ROHS