G3VM-201AY
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G3VM-201AY
JLCPCB Part #
C1559485
Package
DIP-4
Description
1.63V 200V 200us 250mA 500us 5kV 5Ω One set normally open: 2A (SPST - normally open) DIP-4 Solid State Relays (MOS Output) ROHS