G3VM-101BR1
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
G3VM-101BR1
JLCPCB Part #
C1559020
Package
DIP-6
Description
1.64V 100V 100us 2.5kV 3.5A 50Ω 800us One set normally open: 2A (SPST - normally open) DIP-6 Solid State Relays (MOS Output) ROHS