G3VM-101HR1
MFR.Part #
G3VM-101HR1
JLCPCB Part #
C1559248
Package
SOP-6-2.54mm
Description
-40℃~+110℃ 1.1ms 1.5kV 1.65V 1000MΩ 100V 100us 2A 30mA 45mΩ SOP-6-2.54mm Solid State Relays (MOS Output) ROHS