G2R-2-H-DC24
MFR.Part #
G2R-2-H-DC24
JLCPCB Part #
C1563258
Package
DIP,12.7x28.8mm
Description
-40℃~+70℃ 125V@DC、380V@AC 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 3A 5ms Silver Alloy DIP,12.7x28.8mm Power Relays ROHS