G2R-1-H-DC24
MFR.Part #
G2R-1-H-DC24
JLCPCB Part #
C1562851
Package
Plugin,12.7x28.8mm
Description
-40℃~+70℃ 125V@DC、380V@AC 15ms 24V 5A 5ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy 插件,12.7x28.8mm Power Relays ROHS