G2R-2-DC48
MFR.Part #
G2R-2-DC48
JLCPCB Part #
C6048321
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 125V@DC、380V@AC 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 4.17kΩ 48V 50mΩ 530mW 5A 5A@30VDC、5A@250VAC 5ms Silver Alloy 插件 Power Relays ROHS