G2R-24-AC24
MFR.Part #
G2R-24-AC24
JLCPCB Part #
C1564134
Package
DIP,12.8x28.6mm
Description
-40℃~+70℃ 10ms 125V@DC、380V@AC 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 4A Silver Alloy DIP,12.8x28.6mm Power Relays ROHS