G2R-24-AC240
MFR.Part #
G2R-24-AC240
JLCPCB Part #
C5644581
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 10ms 125V@DC、380V@AC 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 240V 4A Silver Alloy Plugin Power Relays ROHS