G2R-24-AC12
MFR.Part #
G2R-24-AC12
JLCPCB Part #
C1563915
Package
DIP,12.8x28.6mm
Description
-40℃~+70℃ 10ms 125V@DC、380V@AC 12V 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 4A Silver Alloy DIP,12.8x28.6mm Power Relays ROHS