G2R-2-AC12
MFR.Part #
G2R-2-AC12
JLCPCB Part #
C1563950
Package
DIP,12.7x28.8mm
Description
-40℃~+70℃ 10ms 125V@DC、380V@AC 12V 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 5A Silver Alloy DIP,12.7x28.8mm Power Relays ROHS