WHE10RFET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
WHE10RFET
JLCPCB Part #
C2586565
Package
Plugin,D7.5xL20mm
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.5xL20mm Through Hole Resistors ROHS