TA025PW10K0JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TA025PW10K0JE
JLCPCB Part #
C2648474
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 10kΩ 25W ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS