TWW10J15RE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TWW10J15RE
JLCPCB Part #
C2646871
Package
Plugin
Description
-55℃~+275℃ 10W 15Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS